Pirkanmaa

jatehuolto-logo-white

Etsi yrityksiä

  • Kuntahaku

  • Palveluhaku

Valaisinkorjaamo Pannuhuone



  • 10.3.2020

Lisätiedot:

Osoite:

Ota yhteyttä:



  • 044 301 4926



Valaisinliike Tampereen Sähkö Oy



  • 10.3.2020

Lisätiedot:

Osoite:

Ota yhteyttä:



  • 03 222 6599


  • valaisinliike@tampereensahko.fi

Valkeakosken Koskikulta



  • 10.3.2020

Lisätiedot:

Osoite:

Ota yhteyttä:



  • 03 584 2633


  • koskikulta@koskikulta.fi

Lue lisää:


Verho-ompelimo Helena Röppänen



  • 10.3.2020

Lisätiedot:

Osoite:

Ota yhteyttä:



  • 040 543 2867


  • helena@verhoompelimo.fi

Verhoilijamestari Katja Torvinen



  • 10.3.2020

Lisätiedot:

Osoite:

Ota yhteyttä:



  • 050 330 9113


  • katja@verhoilijamestari.net

Lue lisää:


Verhoiluliike M. Vartiainen



  • 10.3.2020

Lisätiedot:

Osoite:

Ota yhteyttä:



  • 03 345 1520 / 040 083 5329


  • verhoiluliike.m.vartiainen@elisanet.fi

Lue lisää:


Verhoiluliike Saila-Lotta



  • 10.3.2020

Lisätiedot:

Osoite:

Ota yhteyttä:



  • 040 930 4504


  • verstas.sailalotta@gmail.com

Verhoiluliike Tuija Jaakkonen



  • 10.3.2020

Lisätiedot:

Osoite:

Ota yhteyttä:



  • 050 526 8952


  • tuija.jaakkonen@kolumbus.fi

Verhoiluliike Yli-Heikkilä



  • 10.3.2020

Lisätiedot:

Osoite:

Ota yhteyttä:



  • 040 739 1822


  • verhoiluliike.timo.yli-heikkila@kolumbus.fi

Lue lisää:


Verhoilupuutyö Kalevi Salakka



  • 10.3.2020

Lisätiedot:

Osoite:

Ota yhteyttä:



  • 040 583 9294


  • salakkakalevi@gmail.com

Lue lisää:


Palvelussa mukana olevat kunnat:

Hämeenkyrö
Ikaalinen
Kangasala

Lempäälä
Mänttä-Vilppula
Nokia

Orivesi
Parkano
Pirkkala

Pälkäne
Ruovesi
Sastamala

Tampere
Valkeakoski
Vesilahti

Virrat
Ylöjärvi